Inovatyvi sistema

Mūsų kartodromuose yra naudojamos tik pačios naujausios ir inovatyviausios sistemos. Laikų ir statistikos skaičiavimams naudojame visame pasaulyje gerai žinomą programą – „RaceFacer”. Šios programos pagalba kiekvienam klientui yra sukuriamas profilis, kuriame Jūs matote savo rezultatus ir galite juos palyginti su kitais vairuotojais.

2 kartodromai

Mums priklauso 2 kartodromai. „Drift&Go kartodromas” – tai mūsų naujasis kartodromas, kuris pradėjo veiklą tik 2022 metais. Šio kartodromo ilgis 1230m. „Bačiūnų kartodromas Drift&Go” – tai visiems jau puikiai pažįstamas kartodromas, tačiau šis kartodromas yra visiškai pilnai atnaujintas 2022 metais. Šio kartodromo ilgis 1200m.

Vaikams ir suaugusiems pritaikyti kartingai

Mūsų kartodromuose yra naudojami tik aukščiausios kokybės, bei saugumo kartingai „SODI”. Turime net 5-ių skirtingų modifikacijų kartingus. Tad esame tikri, kad kiekvienas klientas ras sau tinkamiausią kartingą, nepriklausomai nuo amžiaus.

Jaunatviškas ir paslaugus kolektyvas

Mūsų kartodromuose dirba kvalifikuoti instruktoriai, kurie visada yra pasiruošę Jums padėti ir atsakyti į visus Jūsų klausimus. Prieš kiekvieną važiavimą mūsų instruktoriai suteiks Jums visą svarbiausią informaciją apie važiavimą kartingu. Stengiamės, kad visi klientai liktų patenkinti mūsų aptarnavimu ir norėtų sugrįžti pas mus vėl.

Abejingų nepaliks

2 skirtingos ir modernios trasos

"Drift&Go kartodromas" - tai mūsų naujasis kartodromas, kuris pradėjo veiklą tik 2022 metais. Tad čia viskas dar "kvepia" dažais.
"Bačiūnų kartodromas Drift&Go" - tai visiems jau puikiai pažįstamas kartodromas, tačiau šis kartodromas yra visiškai pilnai atnaujintas 2022 metais. Išlietas naujas asfaltas, sutvarkyta infrastruktūra ir žinoma įsigijome visiškai naujus kartingus.

  • „Drift&Go kartodromas” trasos ilgis 1230m.
  • „Bačiūnų kartodromas Drift&Go” trasos ilgis 1200m.
Mūsų naudojama technika:

Visiškai nauji 2022m SODI kartingai

Turime net tris skirtingus kartingų modelius, Sodi RT8, SODI RT10 ir SODI 2DRIVE.
Mūsų kartingai yra su 9AG ir 13AG HONDA varikliais.
9AG karto maksimalus greitis - 70km/h
13AG karto maksimalus greitis - 90km/h

  • Reguliuojamas sėdynės atstumas.
  • Reguliuojamas pedalų atstumas.
  • Visi ratai ir kiti mechanizmai pilnai uždengti.
  • Patentuota HEAD SYSTEM apsaugos sistema, kuri sugeria visus galimus smūgius.
  • Anti gazo/stabdymo sistema, kuri neleidžia naudoti abiejų pedalų vienu metu.