Privatumo politika

1 STRAIPSNIS – KĄ MES DAROME SU KLIENTŲ DUOMENIMIS?

Apsipirkimo internete metu pirkimo ir pardavimo proceso dėka mes gauname jūsų asmeninius duomenis, tokius kaip vardas, adresas bei elektroninis paštas.
Taip pat mes gauname jūsų reversinio IP adreso duomenis tam, kad galėtumėme sisteminti informaciją apie jūsų naudojamą naršyklę bei operacinę sistemą.

Naujienlaiškiai: tik su jūsų sutikimu mes siunčiame naujienlaiškius į elektroninį paštą apie mūsų internetinę parduotuvę, naujas prekes bei kitus atnaujinimus.

2 STRAIPSNIS – SUTIKIMAS 

Kaip mums yra suteikiamas jūsų sutikimas su privatumo politika?
Kai jūs pateikiate savo asmeninius duomenis atlikdami pirkimo transakcijas, patvirtinate kreditinės kortelės duomenis, patvirtinate užsakymą, naudojatės prekių pristatymo ar grąžinimo paslaugomis – tokiu būdu jūs parodote sutikimą su jūsų duomenų apdorojimu ir naudojimu būtiniems veiksmams atlikti. Jeigu mes pageidausime papildomos informacijos dėl tokių priežasčių, kaip marketingas ir pan., tuomet klausime tiesiogiai jūsų dėl sutikimo ar nesutikimo.

Kaip aš galiu atšaukti savo sutikimą?

Jeigu apsigalvojate, jums yra suteikiama teisė atšaukti sutikimą leisti mums su jumis susisiekti ar naudoti jūsų asmeninę informaciją pirkimo pardavimo tikslams. Norėdami atšaukti susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@driftgo.lt

3 STRAIPSNIS – Atskleidimas

Mums yra suteikiama teisė atskleisti jūsų asmeninius duomenis, jei to reikalauja įstatymas arba jeigu pažeidžiate Taisykles.

4 STRAIPSNIS – TREČIŲJŲ ASMENŲ PASLAUGOS

Tretieji asmenys, su kuriais mes bendradarbiaujame teikdami paslaugas jums, turės galimybę pasiekti jūsų asmeninę informaciją tik tiek, kiek jos reikės atliekant svarbiausias funkcijas, tokias kaip, prekių siuntimas ir pristatymas ar pan. Tačiau, tokie tretieji asmenys kaip mokėjimo transakcijų vykdytojai, turi savo atskiras Taisykles bei Privatumo politiką, kuriomis ir vadovaujasi atliekant pirkimo-pardavimo transakcijas.

Kadangi yra galiojančios ir trečiųjų asmenų privatumo politikos taisyklės, mūsų klientams rekomenduojama perskaityti ir susipažinti su jomis, tam kad būtų žinoma, kokiu būdu bus tvarkomi jūsų asmeniniai duomenys paslaugų tiekėjų. Nepamirškite, kad tam tikri paslaugų tiekėjai gali remtis skirtinga lokacija nei jūsų ar mūsų, todėl apsiperkant mūsų internetinėje parduotuvėje jums bus pritaikyti tos lokacijos juridiniai įstatymai. Pavyzdys: jūs gyvenate Kanadoje, o jūsų pirkimo transakcijos vykdymo kompanija yra Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tuomet jūsų asmeninė informacija įgauna galimybę būti atskleista pagal JAV įstatymus.

Kai esate perkeliamas iš mūsų internetinės parduotuvės į trečiųjų asmenų, jums nebetaikomos čia išdėstytos taisyklės bei privatumo politika, kadangi aplikuojama trečiųjų asmenų tinklalapiuose.

Nuorodos
Kai paspaudžiate ant jus kitur nukreipiančių nuorodų būdami mūsų tinklalapyje, mes nesame atsakingi už pašaliniuose tinklalapiuose galiojančias privatumo politikas, tad rekomenduojame jas perskaityti.

5 STRAIPSNIS – SAUGUMAS

Stengdamiesi apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, mes imamės visų atsargumo priemonių, kad užkirstume kelią duomenų praradimui, pasiekimui, atskleidimui, pakeitimui, sunaikinimui ar piktavališkam panaudojimui. Jūsų pateiktos kreditinės kortelės duomenys yra užšifruojami naudojantis patikimą  SSL technologiją ir yra apsaugomi su AES-256 šifru. Nors ir piniginės transakcijos internetu nėra 100% apsaugomos, mes vykdome savo saugumo politiką pagal priimtus aukštus industrijos standartus kaip PCI-DSS.

6 STRAPSNIS – SLAPUKAI

Čia yra pateikiamas sąrašas mūsų naudojamų slapukų tam, kad galėtumėte pasirinkti ar norite juos naudoti, ar ne.

_session_id, unique token, sessional leidžia Shopify kaupti informaciją apie jūsų lankomumą tinklalapyje;

cart, unique tokian, išlieka 2 savaites ir išsaugo jūsų pirkinių krepšelio informaciją;

_secure_session_id, unique token, sessional  naudojami su navigacija elektroninėje parduotuvėje.Taip gali būti pamatuojama, kaip dažnai lankytojas apsilankė puslapyje per 30 dienų.

storefront_digest, unique token, indefinite, Jeigu internetinis tinklalapis turi slaptažodį, tai šis yra naudojamas nustatyti, ar lankytojas turi priėjimą.

7 STRAIPSNIS – PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI

Mes pasiliekame teisę keisti ar kitaip modifikuoti privatumo politiką bet kuriuo metu, tad peržiūrėkite ją dažnai. Pakeitimai galioja nuo tada, kai tik yra paskelbiami tinklalapyje. Jeigu mes atliksime materialius privatumo politikos pakeitimus, apie tai jums pranešime tam, kad būtumėte informuoti apie mūsų išsaugomą informaciją – kaip ji naudojama bei kokiomis sąlygomis mes turime teisę ją atskleisti.

Jeigu mūsų parduotuvė būtų įgyta kitos arba susijungtų su kita kompanija, jūsų informacija gali būti perduodama naujiems savininkams tam, kad ir toliau galėtume jums teikti paslaugas.

KLAUSIMAI IR KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Jeigu jūs pageidaujate pataisyti ar ištrinti jūsų saugomą asmeninę informaciją, užregistruokite skundą, arba paprasčiausiai susisiekite su mumis el.paštu.